אודות דיוויד חקמון

זה למעלה מעשור שאני עוסק בתחום הנדל"ן. בתחילת דרכי עבדתי במשרדי תיווך ושמאיי מקרקעין מהמובילים בארץ, וצברתי ידע עשיר בתחומים אלה. במקביל, עסקתי בהדרכת נוער ורכשתי כלים משמעותיים להקניית ידע בקלות ובהנאה. בשנת 2010 הקמתי את עולם הנדל"ן, המכין את הנרשמים לבחינות רשם המתווכים בצורה הטובה ביותר. בעולם הנדל"ן תיהנו מהדרכה מקיפה ומקצועית, שתכין אתכם מא' ועד ת' לקראת המבחן.


איך הכל התחיל?

במהלך עבודתי בתחום הנדל"ן, גיליתי כי יותר ויותר אנשים מתקשים לעבור את מבחני התיווך בהצלחה, בשל בעיות שונות: חלקם היו עולים חדשים שלא שלטו בשפה העברית - זאת למרות שהיו יכולים להיות מתווכים מעולים ולהרוויח מכך, וחלקם לא מצאו את דרך הלימוד המתאימה להם. אנשים אלה חשבו לנטוש את המקצוע - אם בשם כשלון בבחינה, ואם מהחשש לגשת אליה. הבנתי לליבם של אנשים אלו, וזיהיתי בהם את הפוטנציאל להצליח. התחלתי להכשירם לקראת הבחינה, ובמהלך הלימוד פיתחתי שיטות הקניית ידע ייחודיות. לאט לאט צבר בית הספר תאוצה, ותלמידים החלו להגיע גם ללא פרסום - בית הספר לנדל"ן הפך לשם דבר.

עולם הנדל”ן

אווירת הלימוד בבית הספר היא נעימה ומשפחתית. תכני הקורס הם מקיפים, וכוללים את כל הדינים הרלוונטיים לתיווך. אני מתחייב להביא את הניגשים למבחן להצלחה – הן בבחינה והן בהתמודדויות שונות בעבודה לאחר מכן. לצד הלימוד האיכותי, התלמידים מקבלים יחס אישי ותמיכה גם לאחר סיום לימודיהם, בכל נושא שדורש בירור ולימוד נוסף. בית הספר מציע מגוון הדרכות וקורסי הכשרה שונים (קורס תיווך והכנה למבחן, קורס תיווך נדל"ן ולימודי נדל"ן), ומביא את התלמידים לעמוד בכל המבחנים והפרקטיקות בהצלחה רבה. על הישגיו של בית הספר יעידו בוגרי עולם הנדל"ן, מהם מתווכים מובילים - בעלי משרדים, ועובדים במשרדי התיווך והנדל"ן הגדולים בארץ.


לפרטים נוספים ויצירת קשר ניתן לפנות לדייויד חקמון בטל’:054-4916803

שאלות נפוצות

למבחן של רשם המתווכים יכול לגשת כל מי שמלאו לו 18 שנים והוא אזרח ישראלי, ללא עבר פלילי ואינו פושט רגל. כל אחד מהזכאים יכול למעשה לעבור את המבחן בקלות, גם מי שבטוח ש"זה לא בשבילו", מי שרמת העברית שלו אינה גבוהה (אפילו אם לא למד עברית מעולם), וכל מי שחושש לגשת מסיבות שונות. עולם הנדל"ן מתחייב להביא כל תלמיד לתוצאות מקסימליות ולהבנה מעמיקה של החומר. בית הספר מתאים במיוחד למי שרוצה לצאת לדרך עצמאית בכל הקשור לעולם הנדל"ן.

בעברי עבדתי במשרדי תיווך ושמאות מרכזיים, וכן צברתי ניסיון רב בהדרכה ובהעברת תכנים. בית הספר הוקם מתוך יוזמה אישית שנועדה לעזור לאנשים שזיהיתי אצלם קשיים לגשת למבחן, והמודל שפיתחתי הוכיח את עצמו כמוצלח מאד. בית הספר צמח עוד ועוד, עד שהפך למותג של מקצועיות ללא פשרות, והיום יותר ויותר אנשים מעוניינים להצטרף להצלחה.

מחירי הקורסים בבית הספר אינם גבוהים. תמורת סכום הוגן תיהנו מאווירת לימודים נוחה ומהצלחה מובטחת במבחן. אנשים שניגשים למבחן ללא הדרכה מקצועית יכולים לעבור אותו בקלות, אך מגלים שהעבודה בתחום אינה קלה כל כך כמו שחשבו. לשם כך דרוש ידע וניסיון מקצועי, המכין את התלמידים באופן יסודי ונרחב להיכרות עם כל התחומים הקושרים לעולם הנדל"ן.

קורס ההכנה למבחן של רשם המתווכים כולל עשרה מפגשי בוקר או ערב, ולכל שיעור נושא אחר: דיני הגנת הדייר, דיני ירושות, דיני מיסוי, חוזים, ועוד. בסוף כל שיעור מתקיים תרגול בנושא שנלמד, והשיעור האחרון מוקדש כולו למרתון של בחינות ולהכנה למבחן. אווירת הלימוד בבית הספר היא אישית וחמה, ומטפלת באופן ממוקד בנקודות החולשה של כל תלמיד ותלמיד. שיטת הלימוד והעברת המידע היא ייחודית לבית הספר, אותה פיתחתי במהלך השנים, והיא מתאימה במיוחד לעולים חדשים ואנשים שחוששים לגשת למבחן. השיעורים מתקיימים במרכז הארץ אחת לשבוע.


לפרטים נוספים ויצירת קשר ניתן לפנות לדייויד חקמון בטל’: 054-4916803